Skip to main content

18.2. 2019 / Brno, Tři ocásci, tř. Kpt. Jaroše 18 / 16-19 h /

Je to kampaň! Na důvěrně známé prostředí sociálních sítí se podíváme z méně obvyklého úhlu jako na prostředek komunikace a mobilizace při našich kampaních.

O tom, jak pracovat se sociálními sítěmi při plánování a realizaci kampaní, se s námi během tříhodinového workshopu podělí Máša. Máša se podílel na úspěšných kampaních jako Česká divočina Hnutí DUHA, Zachraňte národní parky, My pracujeme, Hej – ty, BRNO blokuje a dalších.

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA WORKSHOP nás kontaktujte na e-mail: vitek@nesehnuti.cz

V emailu, prosím, stručně uveďte svá očekávání od workshopu, ať můžeme co nejlépe zohlednit Váš specifický zájem.

Akce je součástí jarního cyklu vzdělávání NESEHNUTÍ:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽIVOTA

Jak zorganizovat kampaň a nezbláznit se? Jak naplánovat happening a u toho se nepohádat? Jak společně vymyslet slogan, který zvedne lidi ze židlí?

Jsou věci, které nás nenaučili na základní, střední ani na vysoké škole. Pojďte s námi na doučování, které nutně potřebujeme k životu, pokud se chceme aktivně zasazovat za lepší svět a společnost.

Základní škola života vám v sérii osmi tříhodinových workshopů pomůže zlepšit se v organizování, kampaňování a aktivistické péči o sebe i o druhé. Začínáme 31. ledna a končíme v květnu, informace o jednotlivých workshopech se postupně dočtete na našem Facebooku!

Osnovy připravilo NESEHNUTÍ

Cyklus podpořila Open Society Iniciative for Europe

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..