Skip to main content

26.2. 2019 / Brno, Tři ocásci, tř. Kpt. Jaroše 18 / 16-19 h /

Co je to nehierarchie, jaké jsou její různé formy a jak nehierarchie funguje v praxi v různých firmách, organizacích nebo v aktivistických skupinách? A existuje vlastně úplně nehierarchický kolektiv? Přijďte na náš nehierarchický workshop a dozvíte se o světě nehierarchie víc!

Workshopem vás provede Ivana Lukeš Rybanská a Barbora Bakošová.

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA WORKSHOP nás kontaktujte na e-mail barbora.bakosova@nesehnuti.cz a napište též, co byste se chtěli na workshopu dozvědět a s čím byste chtěli odejít.

Akce je součástí jarního cyklu vzdělávání NESEHNUTÍ:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽIVOTA

Jak zorganizovat kampaň a nezbláznit se? Jak naplánovat happening a u toho se nepohádat? Jak společně vymyslet slogan, který zvedne lidi ze židlí?

Jsou věci, které nás nenaučili na základní, střední ani na vysoké škole. Pojďte s námi na doučování, které nutně potřebujeme k životu, pokud se chceme aktivně zasazovat za lepší svět a společnost.

Základní škola života vám v sérii osmi tříhodinových workshopů pomůže zlepšit se v organizování, kampaňování a aktivistické péči o sebe i o druhé. Začínáme 31. ledna a končíme v květnu, informace o jednotlivých workshopech se postupně dočtete na našem Facebooku!

Osnovy připravilo NESEHNUTÍ

Cyklus podpořila Open Society Iniciative for Europe

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..