Skip to main content

25.3. 2019 / Brno, Tři ocásci, tř. Kpt. Jaroše 18 / 16-19 h /

Jak naložit se situací, kdy v našem okolí vzplane konflikt? Můžeme nějak přispět k jeho řešení? A jak to souvisí s aktivistickou praxí?

Další ochutnávkový workshop s Adam Čajka postavený na základech nenásilné komunikace nás připraví na situace, kdy budeme našlapovat v minovém poli neshod a budeme chtít přispět k jejich uklidnění. Adam je lektor a praktik nenásilné komunikace a facilitátor.
Workshop je určen pro ty, kdo se účastnili workshopu K jako nenásilná Komunikace, nebo mají předchozí zkušenost s nenásilnou komunikací.

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA WORKSHOP nás kontaktujte na e-mail:
radoslava@nesehnuti.cz
Připojte několik vět o tom, co od workshopu očekáváte jaká je vaše předchozí zkušenost s nenásilnou komunikací.

Akce je součástí jarního cyklu vzdělávání NESEHNUTÍ:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽIVOTA

Jak zorganizovat kampaň a nezbláznit se? Jak naplánovat happening a u toho se nepohádat? Jak společně vymyslet slogan, který zvedne lidi ze židlí?

Jsou věci, které nás nenaučili na základní, střední ani na vysoké škole. Pojďte s námi na doučování, které nutně potřebujeme k životu, pokud se chceme aktivně zasazovat za lepší svět a společnost.

Základní škola života vám v sérii osmi tříhodinových workshopů pomůže zlepšit se v organizování, kampaňování a aktivistické péči o sebe i o druhé. Začínáme 31. ledna a končíme v květnu, informace o jednotlivých workshopech se postupně dočtete na našem Facebooku!

Osnovy připravilo NESEHNUTÍ

Cyklus podpořila Open Society Iniciative for Europe.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..